Frozen Yogurt me Qershi

Frozen Yogurt me Qershi

Përbërësit:

 • 1 pako krem djathi
 • 3 filxhanë kos
 • 1 filxhan sheqer
 • 2 filxhanë qershi pa bërthama të copëtuara
 • 1 lugë gjelle lëng limoni

Përgatitja:

 • Në një tas të madh hidhni djathin krem dhe sheqerin dhe përziejini mirë. Shtoni lëngun e limonit dhe kosin dhe miksoni mirë. Miksoni qershitë. Mbulojeni tasin me mbulues plastik dhe ftoheni përbërjen në ngrirje për të paktën 4 orë.

Kontakt

  Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  +355 68 90 22 120
  Autostrada Lushnjë-Fier km7
     Bishqethem, Lushnje 9001
  Lagjja Nr.1
     Rrogozhinë 2503

Pikat Tona

 • Lushnjë
 • Tiranë
 • Korçë
 • Sarandë
 • Rrogozhinë

Shërbime të tjera

Lidhuni me Ne