Fileto peshku dhe pure patate

Peshku është ushqim shumë i shëndetshëm dhe i pasur në vlera ushqimore. Ju duhet ta keni në dietën tuaj ushqimore, minimumi një herë në javë. Për këtë recetë do përgatisim fileto peshku të skuqur kërc me miell. Zgjidhni fileto të peshkut të preferuar.

Pene me kerpudha

Pene me kërpudha, spinaq, djathë kaçkavallë Lufra dhe vezë për një darkë të shpejtë, të shijshme dhe të shëndetshme. Pjata përgatitet për rreth 25-30 minuta dhe me përbërës që shumica prej jush i kanë në shtëpi çdo ditë.

Kontakt

  Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  +355 68 90 22 120
  Autostrada Lushnjë-Fier km7
     Bishqethem, Lushnje 9001
  Lagjja Nr.1
     Rrogozhinë 2503

Pikat Tona

  • Lushnjë
  • Tiranë
  • Korçë
  • Sarandë
  • Rrogozhinë

Shërbime të tjera

Lidhuni me Ne