Panzanela Toskane

Panzanela tradicionale është një sallatë tipike verore, me prejardhje nga e hijshmja Toskanë. Në këtë sallatë do të shtojmë legumi të ndryshëm të stinës, domate, dhathin Feta të Lufrës që bën çdo sallatë verore më të shijshme, dhe kruton. Shtroni një sallatë të re dhe të freskët në tavolinat tuaja këtë fundjavë.

Njoki te skuqura ne gjalpe

Kjo recetë klasike italiane është shumë e shijshme. Njokit skuqen mirë me gjalpë në tigan dhe limoni i jep një shije më të freskët. Me lakrën brusel dhe trumzë, kjo recetë është gurme! Kjo recetë është për dy veta, por mund të shtoni përbërësit në mënyrë proporcionale për më shumë persona.

Kontakt

  Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  +355 68 90 22 120
  Autostrada Lushnjë-Fier km7
     Bishqethem, Lushnje 9001
  Lagjja Nr.1
     Rrogozhinë 2503

Pikat Tona

  • Lushnjë
  • Tiranë
  • Korçë
  • Sarandë
  • Rrogozhinë

Shërbime të tjera

Lidhuni me Ne