Karkaleca me gjalpe dhe hudhra

Ju mund të gatuani një gatim gourmet shumë lehtë thjesht duke gatuar karkalecat me gjalpë, hudhra, limon dhe erëza. Duke krijuar një salcë gjalpi me hudhra dhe erëza, mund të krijoni një pjatë shumë të shijshme.

Tave me djathe feta dhe veze

Tave me feta dhe veze

Kjo është një recetë tipike mesdhetare. I ka të gjithë përbërësit tipik mesdhetar si domate, ullinj dhe djathë feta. Mund ta krijoni këtë recetë për t'u shijuar në fundjavë me familjen. Kushdo mund ta gatuajë dhe në pak kohë. Ndiqni me kujdes udhëzimet dhe shijoni këtë gatim të shijshëm.

Kontakt

  Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  +355 68 90 22 120
  Autostrada Lushnjë-Fier km7
     Bishqethem, Lushnje 9001
  Lagjja Nr.1
     Rrogozhinë 2503

Pikat Tona

  • Lushnjë
  • Tiranë
  • Korçë
  • Sarandë
  • Rrogozhinë

Shërbime të tjera

Lidhuni me Ne