Sallate me thjerreza dhe Feta

Sallatë me thjerrëza dhe djathë Feta

Është koha të ushqeheni shëndetshëm dhe të hani super ushqime për të ardhur në formë. Sallata me thjerrëza dhe djathë feta është shumë e ushqyeshme, me të gjitha vlerat ushqimore të nevojshme për të pasur energji dhe vitalitet. Sallata është shumë e lehtë për të përgatitur dhe ka përbërës që gjehen lehtë në këtë stinë. Përdorni djathë feta nga Lufra për më shumë shije. Lexoni më tej për të mësuar përbërësit dhe si përgatitet.

Frozen Yogurt me Qershi

Frozen Yogurt me Qershi

Përbërësit:

  • 1 pako krem djathi
  • 3 filxhanë kos
  • 1 filxhan sheqer
  • 2 filxhanë qershi pa bërthama të copëtuara
  • 1 lugë gjelle lëng limoni

Kontakt

  Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  +355 68 90 22 120
  Autostrada Lushnjë-Fier km7
     Bishqethem, Lushnje 9001
  Lagjja Nr.1
     Rrogozhinë 2503

Pikat Tona

  • Lushnjë
  • Tiranë
  • Korçë
  • Sarandë
  • Rrogozhinë

Shërbime të tjera

Lidhuni me Ne