Mango Lassi Smoothie

Mango Lassi Smoothie

Përbërësit:

 • 2 mango
 • 1 portokall
 • 2 mollë, të qëruara dhe të grira
 • 1/2 banane
 • 1/2 gotë kosi
 • 1/2 gotë uji
 • 1 lugë gjelle lëng limoni
 • 1/8 lugë çaji kardamon
 • fistika të copëtuara

Kontakt

  Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  +355 68 90 22 120
  Autostrada Lushnjë-Fier km7
     Bishqethem, Lushnje 9001
  Lagjja Nr.1
     Rrogozhinë 2503

Pikat Tona

 • Lushnjë
 • Tiranë
 • Korçë
 • Sarandë
 • Rrogozhinë

Shërbime të tjera

Lidhuni me Ne