Biskotti me Lufra!

Është dita ndërkombëtare e biskotave, ose më saktë e biscotti (duke qenë se është recetë Italiane). Prandaj kemi vendosur të ndajmë me ju këtë recetë të mrekullueshme për biskota shtëpie (ose biscotti nga italishtja) për ta bërë sot ose çdo ditë të vitit. Mund t'i hani në mëngjes me kafe, apo pasdite me çaj!

Si te pergatisni tershere

Tërshëra është një gjellë perfekte për mëngjes, për të nisur ditën me energji të reja, por edhe për të humbur peshë. Në fakt po të shoqëroni tërshërën dhe kosin në të paktën dy vakte në ditë, ju mund të humbisni ato kilet e tepërta shumë lehtë.

Kontakt

  Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  +355 68 90 22 120
  Autostrada Lushnjë-Fier km7
     Bishqethem, Lushnje 9001
  Lagjja Nr.1
     Rrogozhinë 2503

Pikat Tona

  • Lushnjë
  • Tiranë
  • Korçë
  • Sarandë
  • Rrogozhinë

Shërbime të tjera

Lidhuni me Ne