Fetucine Bolonjeze me pule dhe domate qershi

Ndajme me ju këtë recetë tipike verore, me fetuçine të gatshme dhe salcë bolonjeze të bërë vetë në kushte shtëpiake. Për të bërë salcën do të gatuajmë pulën me qepë, hudhra, speca dhe domate qershi. Për më shumë shije, kjo recetë ka dhe maskarpone dhe receta Italiane bëhet perfekte.

Kungulleshka te mbushura me kuskus

Kjo recetë tipike verore, kombinon freskinë dhe shijet e kungulleshkave me kuskusin dhe djathin Feta Lufra. Për një kombinim të shijshëm për vaktin tuaj po shtojmë dhe një recetë sallate me kungull dhe fistikë. Pjata shërben dy veta.

Kontakt

  Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  +355 68 90 22 120
  Autostrada Lushnjë-Fier km7
     Bishqethem, Lushnje 9001
  Lagjja Nr.1
     Rrogozhinë 2503

Pikat Tona

  • Lushnjë
  • Tiranë
  • Korçë
  • Sarandë
  • Rrogozhinë

Shërbime të tjera

Lidhuni me Ne