HoReCa

Projekt i ri nga Lufra, 2014

Horeca eshte nje projekt i ri nga Lufra, i implementuar ne vitin 2014. Duke pare nevojen e shume hoteleve, restoranteve/bareve dhe kompanive te kateringut per produkte bulmeti, Lufra hapi nje department te ri ne funksion te nje sherbimi me te mire per klientet e saj te rinj.

Sherbimi eshte i mundur ne te gjithe rrethin e Tiranes nga ora 08:00 deri ne oren 15:30, ku nje mjet I joni eshte ne dispozicionin tuaj.

Kontakt: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Kontakt

  Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  +355 68 90 22 120
  Autostrada Lushnjë-Fier km7
     Bishqethem, Lushnje 9001
  Lagjja Nr.1
     Rrogozhinë 2503

Pikat Tona

  • Lushnjë
  • Tiranë
  • Korçë
  • Sarandë
  • Rrogozhinë

Shërbime të tjera

Lidhuni me Ne